20 Aralık 2020 Türkiye Geneli Bilsem Denemesi


Dahi Çocuklar  Türkiye Geneli Bilsem Deneme Sınavı

Türkiye Geneli Bilsem Denemesi

Çocuğunuz Bilsem Sınavı'na girecekse
Çocuğunuzun zeka sorularıyla içli dışlı olmasını istiyorsanız
BU DENEMEYE KATILIN!

20 Aralık Pazar 12:00 ile 18:00 arasında, dilediğiniz anda, dilediğiniz yerde, bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonunuzdan katılabilirsiniz.

Siz de Bilsem Sınavı'nda çıkan sorulara paralel ve çok kaliteli sorulardan oluşan denemelerimize katılın, çocuğunuz gerçek bir zeka testini denesin, BİR ADIM ÖNE GEÇSİN!

Üstelik; detaylı sonuç karnesi ve çözüm videosuyla. 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

1- Alttaki ödeme bölümünden banka ya da kredi kartınızla 20 TL ödeme yapın.Ödemeler 3D güvencesi ile gerçekleşmektedir (bankadan gelecek SMS şifresiyle ödemenizi onaylamalısınız)
2- Ödemenizi tamamladığınızda karşınıza çıkan ekranda istenen öğrenci ve veli bilgilerini girin.
3- Kaydınız tamamlanacak ve sınava giriş için detaylı tüm bilgiler, sınava giriş şifreniz dahil, size maille ANINDA iletilecek!

Alttaki bölümden ödemenizi yapabilirsiniz.
Ödemeniz onaylandıktan sonra; öğrenci ve iletişim bilgilerini içeren formu doldurmayı unutmayın!

Sınava 20 Aralık Pazar 12:00 ile 18:00 arasında dilediğiniz anda ve dilediğiniz yerden katılabilirsiniz.

Sınava eğitim portalımız olan "kurs.dahicocuklar.net" adresimizden katılacaksınız. Sınava internet bağlantısı olan tüm bilgisayar, tablet ve telefonlarla katılabilirsiniz. Kaydınız tamamlandığında sınava katılacağınız kurs portalı adresi ve giriş için kullanacağınız öğrenci numaranız tarafınıza mail ile iletilecektir.

1. sınıflar için 60, 2 ve 3. sınıflar için 70 harika soru bulunmaktadır.
Sorularımızı 17 farklı kategoride ve tamamını kendimiz hazırlıyoruz. En güçlü olduğumuz, en çok emek harcadığımız konu: sorularımız.
Her soru için maksimum 1 dk'lık süre bulunmaktadır.
Tıpkı gerçek sınavda olduğu gibi, 1 dk'lık sürede cevaplanmayan soru "boş" olarak değerlendirilmektedir.

Denemeyi her tamamladığınızda konu bazlı sınav sonuç karneniz anında mailinize iletilmektedir.
Sınavın detaylı çözüm videosu ve cevap anahtarı 20 Aralık Pazar 18:00'de mailinize iletilecektir.
Sınav sonuç karnenizde hangi konularda eksik olduğunuzu görürseniz; videonun özellikle o konudaki sorularını çocuğunuzla beraber tartışarak izleyin. Sonrasında çocuğunuz sınavı tekrar çözsün.
Çocuğunuz bu şekilde bir çalışmayla, edindiği sınav deneyimine ek olarak ciddi bir gelişim de kazanacaktır.Çocuğunuzun çözüm videosunu izledikten sonra sınavı tekrar çözebilmesi için 1 hafta boyunca sisteme erişebileceksiniz.

Hayır. Pedagojik olarak 6-7-8-9 yaşındaki çocuklarımız için en azından 'deneme' ortamında sıralama yayınlamayı doğru bulmuyoruz. Zaten Bilsem Sınavı da bir sıralama sınavı değil. Her zamanki gibi, sınav tamamlandıktan 2 gün sonra, yani Salı günü sınıf bazında ortalama doğru sayılarını Instagram hesabımızdan paylaşıyor olacağız.
Hemen kaydolun, çocuğunuzun Bilsem başarısı için harika bir adım atın!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

#dahicocuklar 7. #turkiyegeneli #bilsem sınavına katılan sevgili çocuklarımızın ortalama istatistiklerini her zamanki gibi paylaşıyoruz. . 1️⃣ Çıkan ortalamalar, geçen yılki Bilsem Sınavı sonucunda MEB’in belirlediği taban puanlara paralel. 2️⃣ Tek bir sınavla çocuklarımız için ne ‘kesin kazanacak’ diye düşünün; ne de ‘işimiz zor’ diye hayıflanın. Önemli olan zeka gelişimleri. Yaptığınız her pratik hayatlarının belki 90 yılında onlara çok katkı sunacak, emin olun🤗 Bilsem sınavı performansı tek bir günün tek bir ‘yarım saati’ni yansıtacak. Hiçbir sonuç çocuğunuzun zeka seviyesi için salt bir gösterge olmayacak. Onları en iyi tanıyan öğretmenleri aday gösterdiğine göre; yüksek potansiyelli oldukları halihazırda kaliteli bir gösterge, unutmayın. . Şimdi yapılacak tek şey: PRATİĞE DEVAM✅ . #bilsem #bilsemdeneme #bilsemhazırlık #bilsemtest #bilsemkitap

Dahi Çocuklar Bilsem Hazırlık (@dahi_cocuklar)'in paylaştığı bir gönderi ()